ZNAKI INTERPUNKCYJNE

Dołączył: 25 Lis 2007

Skąd: BĄKÓW/KLUCZBORK

PostWysłany: Pią 16:45, 01 Lut 2008    Temat postu: ZNAKI INTERPUNKCYJNE

Po za tym:czy naprawdę tak ciężko czyta się moje posty,czy ciężka jest treść...cóż ,to pozostawiam ocenie Szanownym Forumowiczom
Pozdro Very Happy
FX,czyli YA

Ostatnio zmieniony przez FX dnia Pią 16:51, 01 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pią 18:00, 01 Lut 2008    Temat postu:

Czy widzisz różnicę w tych zdaniach?:
1.
Możliwe.Dla mnie to On może być nawet Jurek z Karlina.... Nieważne
Prawo Murphego mówi: "nic nie jest tak proste jak myslisz"
Nie można zachowan ludzi zaszufladkować w kilkudziesięciu zdaniach i generalizować poglądów.Owszem,mozna zaóważyć i jakoś sklasyfikować pewne tendencje,ale gościu chodzi tu po cienkim lodzie,Dlaczego?
Otóż ten Pan Jurek zupełnie pomija fakt istnienia człowieka jako jednostki(myslącej ),dla kturej ,np najbardziej liczy się rodzina,a nie mamona.Pan Jurek po prostu zpłyca i generalizuje pewne aspekty życia społecznego i ludzkich zachowań,zapominając o jednostce,jako istocie myslącej,zdolnej podejmowac określone,świadome decyzje.
Mister Jurek zapewne przyglądał się zachowaniu Chomika,i stąd wysnół te paracośtam dyrdymały(mniej lub bardziej trafne).
Tak,przy okazji,Mister Jurek,musiał byc,na fazie,by wszystkich ludzi,ich zachowania,sklasyfikować wg.jego wyobraźni
Mister jurek po prostu zapomniał (biedactwo ),że życie ma mnustwo innych aspektów,niż ten Mister wie,a które to aspekty ten Mister nie uwzględnił.wyrazy współczucia

2.
Możliwe. Dla mnie to On może być nawet Jurek z Karlina.... Nieważne.
Prawo Murphego mówi: "nic nie jest tak proste jak myslisz"
Nie można zachowań ludzi zaszufladkować w kilkudziesięciu zdaniach i generalizować poglądów. Owszem, można zauważyć i jakoś sklasyfikować pewne tendencje, ale gościu chodzi tu po cienkim lodzie, Dlaczego?
Otóż ten Pan Jurek zupełnie pomija fakt istnienia człowieka jako jednostki (myślącej) dla której, np. najbardziej liczy się rodzina, a nie mamona. Pan Jurek po prostu zpłyca i generalizuje pewne aspekty życia społecznego i ludzkich zachowań, zapominając o jednostce, jako istocie myślącej, zdolnej podejmować określone, świadome decyzje.
Mister Jurek zapewne przyglądał się zachowaniu Chomika i stąd wysnuł te paracośtam dyrdymały (mniej lub bardziej trafne).
Mister Jurek z Karlina w ogóle nie wziął pod uwagę uwarunkowań społeczno-ekonomicznych, i wielu innych czynników, ale to jego opinia. Jego sprawa, tylko żeby tego fermentu, szufladkującego też porządnych ludzi, nie wsuwał do jednej szufladki.
Tak przy okazji, Mister Jurek musiał być na fazie by wszystkich ludzi, ich zachowania, sklasyfikować wg jego wyobraźni.
Mister jurek po prostu zapomniał (biedactwo) że życie ma mnóstwo innych aspektów niż ten Mister wie, a które to aspekty ten Mister nie uwzględnił. Wyrazy współczucia

Jeżeli twoje posty zostały sprawdzone przez MS Office to nie wiem dlaczego jeet on najpopularniejszym edytorem na świecie. Proponuję zmienić edytor na Open Office i używania Firefoxa jako przeglądarki internetowej.

Ostatnio zmieniony przez Łukasz dnia Pią 18:16, 01 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
FX

Dołączył: 25 Lis 2007

Skąd: BĄKÓW/KLUCZBORK

PostWysłany: Pią 20:34, 01 Lut 2008    Temat postu:

co do edytora,to też nie wiem,dlaczego MS jest taki popularny.nie wnikam...edytor to edytor
Pójde za radą i sprubuję open ofica...nie ma sprawy
Firefoxa używam i stwierdzam,że nie jest to ani zła ani dobra przeglądarka.
Być może fachowiec w tej dziedzinie, dostrzerze różnice.Ja nim nie jestem.Ot, przeglądarka taka jak kazda inna.
Tak obszerne cytowanie mego skromnego postu uważam za zbytek łaski Szanownego Pana Admina, ale tak na serio, będę się starał o lepszą jakośc ortograficzną.
Mam tylko jedną prośbę: o nie robienie "wycieczek" nt. poprawności ideologicznej postów, bo na odległość mi to śmierdzi poprzednim systemem, a jak zdążył zaóważyć Wielebny Wink ,Wielce szanowny Mr.Admin, to ja skromny eFiXik jestem bardzo nie poprawny ideologicznie, politycznie.
A tak,jak chodzi o politykę,to jedyna partia którą popierałem to PPPP ( o której Wielebny Mr.Admin może słyszał) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Pozdrawiam Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
FX czyli Ya, lub Ya czyli FX Wink

Stolat