guniak
PostWysłany: Wto 22:23, 27 Wrz 2011    Temat postu:

Jak widzę nie piszę chyba w tym samym języku co nowy administrator, (może powinienem użyć kombinacji "mu", "me" albo "bee" ale nie potrafię).

Nie oczekuję już odpowiedzi gdyż nie zasługujecie na jakikolwiek dialog ze mną, skreślam was.

Dziwić nie może również brak konsekwencji i moim zdaniem głupota, a może oznaka chaosu, jakim jest moja dostępność w "sprawach aeroklubowych" nowego Forum. Zresztą jak widzę obydwa fora hulają że, ciężko nadążyć z czytaniem - gratuluje, nie sądzę że chodzi o coś więcej niż interesy prywatne i o to posądzać was nie mogę, choć bardzo bym chciał.

Chciałbym jeszcze coś powiedzieć w stylu Piotrka Przeździeckiego który przewidział wiele z tego co się stało w AO, jednak w klubie pozostali jeszcze mi bliscy których nadzieja jest wielka i tej nadziei im odbierać nie chcę. Tylko czy oni wiedzą kiedy pracują czy działają na rzecz dyrektora AO a kiedy dla kierownika autodromu?

pa pa
olo
PostWysłany: Sob 11:54, 17 Wrz 2011    Temat postu:

A to byłem ja, Olo. Nie zalogowałem się przez przypadek. Pomyślałem przez chwilę , że też zostałem skreślony, zbanowany i wypędzony. Uff
PostWysłany: Sob 11:49, 17 Wrz 2011    Temat postu:

Czytając listę „do wykreślenia” jest mi bardzo przykro.
Niezależnie od powodu(ów), dla których powstała.

Uważam, że to bardzo niedobrze, że zamiast przybywać ludzi, którzy na Lotnisku chcą skakać i latać, ubywa ich.
Znaczy się… Nas.
PostWysłany: Pią 16:11, 09 Wrz 2011    Temat postu:

pierwsze primo.

trzeba w koncu zalozyc forum na przyklad spadochroniarzeopole.fora.pl bez dostepu niepowołanych. Wydaje mi sie ze sparawa jest ważna

drugie primo.

skreslanie nieplacacych czlonkow tak ale po uprzednim poinformowaniu, szczegolnie jesli chodzi o kogos kto latami członkiem był i skladki te jednak placil.

trzecie primo

te forum nie ma oficjalnego odnosnika na stronie www dziwne wiec ze zostales przez kogos zbanowany. Ze wzgledu na fakt ze na oficjalnym forum nic sie nie dzieje moze jednak te traktowane jest jako oficjalne

"Spodziewam się że odbyło się odpowiednie posiedzenie zarządu AO "

nie wiem, moze sie odbylo, zapytaj o to Jasia Tomka czy tam Zbigniewa

Radze wszystkim jednak placic te pare groszy 2 x w roku. Na pewno sie opłaci.

Czy sa jacys nowi zapisani czlonkowie
ZK
PostWysłany: Pią 8:02, 09 Wrz 2011    Temat postu:

------ Wiadomość oryginalna ------
Temat: składki 2011
Data: 2011-08-16 13:02
Nadawca: "Twoje Biuro Vega - Grażyna Słocińska" <g.slocinska@twojebiurovega.pl>
Adresat: radoszewskitomek@interia.pl;

nie zapłacą > do wykreślenia

Dzwonkowski
Francik
Wolański
Olszewski
Turłowicz
Maziarska
Wesołowski

a Gąciarz i Pludra na dniach mają wpłacić

Zośka
guniak
PostWysłany: Czw 22:21, 08 Wrz 2011    Temat postu:

Szanowni.

Zadałem pytanie w "Sprawach Aeroklubowych" czy dokonano skreśleń na liście członków AO, zamiast odpowiedzi czy właściwie jako odpowiedź zbanowano mnie w "Sprawach Aeroklubowych", rozumie że to wszystko co mi sie należy gwoli wyjaśnienia.

Niestety mi wydaje się że takie postępowanie nie wyczerpuje zastosowania się do wszelkich uregulowań i zasad począwszy od Statutu, poprzez regulamin forum, zakończywszy na koleżeństwie i dobrym wychowaniu.

Zgodnie z z par. 9.3 Statutu zarząd może skreślić z listy członków którzy w sposób nieusprawiedliwiony zalegają ze składkami przez 6 miesięcy. Czy usprawiedliwieniem jest to że klub nie jest w stanie zapewnić działalności statutowej członkom poddaje jedynie pod rozwagę i rozumie jako przyczynek do ewentualnej dyskusji. Być może Komisja Rewizyjna powinna się przyjrzeć takiemu postępowaniu części zarządu która w sposób koniunkturalny traktuje "niewygodnych" członków, skreślając ich z listy członków nie próbując zachęcić do płacenia składek (najlepiej poprzez organizowanie działalności statutowej), ten lekceważący sposób traktowania członków pozbawia składek również AP. Spodziewam się że odbyło się odpowiednie posiedzenie zarządu AO na którym przy należytym kworum po burzliwej dyskusji, o obecnym stanie AO podjęto decyzję o skreśleniu członków, co ma na celu polepszenie sytuacji klubu. Zakładając powyższe mam nadzieję otrzymać odpowiednie powiadomienie o decyzji zarządu aby w odpowiednim trybie się od takowej odwołać.

Zbanowanie mnie na forum w "sprawach aeroklubowych" wydaje mi się wyjątkowo podłą praktyką polityczną, tym bardziej że nie złamałem regulaminu a nowe władze klubu otworzyły i autoryzowały na stronie aeroklub.opole.pl "Nowe forum" usuwając link do starego forum. Dlaczego więc jestem zbanowany na forum gdzie obecne władze zostały "wpuszczone" dzięki układności naszych kolegów. Tak więc proszę o wykazanie złamania regulaminu albo przywrócenie na forum.

guniak czyli Tomasz Olszewski
PostWysłany: Pon 9:58, 11 Lip 2011    Temat postu: uprawnienia, nowa grupa, anonimowe loginy

Proszę zalogowanych członków AOp o kontakt na PW, nie wszystkich potrafię rozpoznać po nickach a chcę uporządkować dostęp do spraw aeroklubowych.

Nierozpoznani- anonimowi użytkownicy, forumowicze z zerowym dorobkiem postów będą usuwani w najbliższym czasie. Proszę takich użytkowników o identyfikację.