lotnisko.radzikowice
PostWysłany: Sob 23:33, 07 Sty 2006    Temat postu:

No to do roboty, reklama forum to jest obecnie najważniejsze zadanie. Nie jestem zaangażowany w życie Aeroklubu, więc nic nie pomoge, ale jak znajde czas wrzuce info na stronkę Lotniska Radzikowickiego o forum, ale link do strony aeroklubowej jest.
skykris
PostWysłany: Sob 19:46, 07 Sty 2006    Temat postu:

wydaje mi sie ze szybownicy poprostu zadko zagladaja na strone a co za tym idzie nie wiedza ze forum istnieje - chyba jestes jedynym zarejestrowymych szybownikiem forum
RED
PostWysłany: Sob 19:13, 07 Sty 2006    Temat postu:

No to lądujcie chłopaki przed kompami i właczcie się do gadulstwa. Im nas więcej, tym lepiej. Zawsze ktoś jakiś ciekawy temat wrzuci na forum i można sie wymienić uwagami, sugestiami, tudzież pomysłami. Szczególnie teraz, gdy trzeba przygotować obchody 50 lecia AO.
Pozdrawiam twardzieli ze skrzydłami i silnikami.
Mateo
PostWysłany: Sob 17:38, 07 Sty 2006    Temat postu:

Uwazam ze rangi na naszym forum do niczego by sie nie przydaly dlatego nie popieram tego.

Co do prywatnego kanalu dla czlonkow AOp. uwazam ze jest to dobra propozycja.

Krzychu na razie wyglada na to ze szybownicy sie wstydza Smile) Ale mam nadzieje ze bedzie nas wiecej.
lotnisko.radzikowice
PostWysłany: Sob 17:03, 07 Sty 2006    Temat postu:

Forum jest mało zareklamowane, trzeba zareklamować je w Aeroklubie i po za nim. Co do rang, to mówię, że nie są one potrzebne, a to jest tylko propozycja.
PostWysłany: Sob 16:04, 07 Sty 2006    Temat postu:

skyEIRE napisał:
ale nie ma co ukrywac caly zycie na forum toczy sie glownie kolo skokow

No właśnie, gdzie wszyscy nasi szybownicy i piloci statków lpowietrznych z napędem?
skykris
PostWysłany: Sob 15:49, 07 Sty 2006    Temat postu:

co wy z tami rangami ?? macie jakies problemy ze soba ???

Lukasz racja w sumie to forum traktowalem jako sekcyje a przecierz to jest forum aeroklubowe - ale nie ma co ukrywac caly zycie na forum toczy sie glownie kolo skokow

to moze kanaly aeroklubowe tylko dla czlonkow (popieram tu Karoline)

i rejstracje imienne byly by chyba dobrym rozwiazaniem - nie bedzie zadnych yingow itp
lotnisko.radzikowice
PostWysłany: Czw 17:58, 05 Sty 2006    Temat postu:

Praktycznie, jeśli może rangi miałyby wejść to proponuje normalnie po ludzku:

Nowicjusz 0-50
Bywalec 50-100
Stały bywalec 100-250
Gadu??a 250-500
Super Gaduła 500-1000
Mega Gaduła 1000-wzwyż
PostWysłany: Czw 7:56, 05 Sty 2006    Temat postu:

lotnisko.radzikowice napisał:

* Nowicjusz 0-10
* Licencja A 10-30
* Licencja B 30-50
* Licencja C 50-70
* Licencja D 70-100
* Licencja E 100-120
* Licencja F 120-150
* Licencja G 150-powyżej

Rang pewnie i tak nie będzie, ale nawet gdyby miały być zorganizowane wg propozycji Kamila, to należałoby zmienić ilość postów potrzebną do ich otrzymywania. forum nie istnieje nawet miesiąc, a duża część jego użytkowaników kwalifikuje się już do "Licencji B". Co więc będzie za kolejny miesiąc, jeśli wszyscy pisząc regularnie będą mieć na swoim koncie po ok 200 postów? Wszyscy nie mogą przecież mieć najwyższej rangi.
Ponadto, jak ktoś napisał "rangi zachęcają do pisania postów" - uważam, że to nie ma wielkiego znaczenia, bo czy kogokolwiek trzeba mobilizować do tego, by coś napisał? Nie sądzę, by wiało tu nudą i brakiem chęci pisania. Forum rozwija się, nareszcie tematy sa logicznie pogrupowane i wszystko zaczyna nabierać jasnych barw. Choć czasem zdarza się pisać nie na temat - to uważam, że każda dyskusja jest potrzebna, w jakiś sposób konstruktywna, a stworzenie "Hyde parku" to idealne rozwiązanie.
Tematy związane bezpośrednio z AO powinny być dostępne tylko jego członków, inne powinny być dla wszystkich. Przecież to forum dyskusyjne i jak sama nazwa wskazuje tu się rozmawia.
Adminowi trzeba dziękować za przychylność i łaskawość, bo czasem robi się bałagan, z którym on dobrze sobie radzi.
Generalnie uważam, że forum powinno być dostępne dla różnych osób, nawet tych, które lotnictwem niespecjalnie się interesują, ponieważ daje to im szansę na doświadczenie czegoś nowego. Z pewnością jest więcej takich jak ja osób, które są zainteresowane zrobieniem kursu spadochronowego, a forum to najlepsze źródło informacji.

lotnisko.radzikowice
PostWysłany: Śro 19:35, 04 Sty 2006    Temat postu:

No to teraz forum jest lepiej poukładane i chwilowy kryzys zażegnany.
Stolat
PostWysłany: Śro 14:50, 04 Sty 2006    Temat postu:

ŁUKASZ SPAKOJNA NASZA damy radę
PostWysłany: Śro 10:24, 04 Sty 2006    Temat postu:

Nie gadałem z Ying na freefly'aju czy na wawie, nie będę gadać z Yingowatymi tutaj, ale mniej zorientowani co do celu prowokatorów mogą dać się wciągnąć.
Stolat
PostWysłany: Śro 9:34, 04 Sty 2006    Temat postu:

krzysiek ja bym dodał cosik takiego
SPECIAL CHANEL No. 5 or 2 Laughing
Stolat
PostWysłany: Śro 9:31, 04 Sty 2006    Temat postu:

podoba mi się ta dyskusja
co członek to opinia i własne zdanie czyli sejm polski
więcej konkretów, uzasadniać dlaczego ktoś ma mieć dostęp do forum klubowego lub dlaczego nie
łukasz widzę i czuję że ty strasznie obawiasz się ying na naszym forum
mam rację??
Karola
PostWysłany: Śro 9:05, 04 Sty 2006    Temat postu:

Do spraw aeroklubowych dostęp powinni mieć jedynie członkowie.