Po zebraniu sekcji , lista dokumentów do teczek

strażak

Dołączył: 24 Gru 2005

Skąd: Komprachcice

PostWysłany: Sob 18:13, 09 Kwi 2011    Temat postu: Po zebraniu sekcji , lista dokumentów do teczek

Informacja dla członków sekcji ,którzy byli nie obecni na zebraniu.

Lista dokumentów , ktore muszą znajdować się w teczkach personalnych członków sekcji paralotniowej:
-kopie: dowodu osobistego, ostatniego świadectwa szkolnego, świadectwo kwalifikacji lub inny dokument stwierdzający wyszkolenie na poziomie nie mniejszym niż IPPI 3, wpis do książki lotów o uprawnieniu do startu za wyciągarką, ubezpieczenie OC i NNW,
-przy najbliższym spotkaniu przeprowadzimy szkolenie z "kroków" i "rejonu" oraz załatwimy sprawę wypełnienia wniosków o przyjęcie do aeroklubu.
Powyższe kopie dokumętów prosze przesłać na [link widoczny dla zalogowanych] do piątku 15.04 celem utworzenia teczek.

Ponadto zostały usunięte punty 2 i 5 z regulaminu wewnętrznego sekcji.
Na stronie [link widoczny dla zalogowanych] w dziale sekcja paralotniowa zostanie uwożony dział kontakty, w którym będą zamieszczone nr tel i emali do członków sekcji pod warunkiem uzyskania zgody od zainteresowanej osoby do umieszczenia tych danych.

ZK

Dołączył: 11 Lut 2006

PostWysłany: Sob 20:20, 09 Kwi 2011    Temat postu:

Regulamin Sekcji
Dodatkowe postanowienia sekcji paralotniowej Aeroklubu Opolskiego

1. Każdy pilot powinien posiadać:
- Świadectwo Kwalifikacji Pilota Paralotni lub równoważnego dokumentu stwierdzającego stopień wyszkolenia nie mniejszy niż IPPI 3.
- wpis w książce lotów o ukończeniu szkolenia lotów za wyciągarką.
- radio do komunikacji (70 cm lub 2m).
- aktualny przegląd paralotni.

2. Członkowie sekcji paralotniowej AO mają pierszeństwo do jednego startu w ciągu dnia poza kolejnością w kolejce oczekujących na hol pilotów z poza sekcji AO

3. Pilot przed stratem jest zobowiązany do podania swoich danych kierownikowi stratów w celu odnotowania w dzienniku lotów.

4. Kierownik startu może odmówić dopuszczenia do lotów pilota bez podania konkretniej przyczyny.

--------------------------------------------------------------------------------------

Czy byly jakieś tajne aneksy do tego regulaminu bo pkt. 5 tu nie widzę mimo wytrzeszczu moich oczu.

strażak

Dołączył: 24 Gru 2005

Skąd: Komprachcice

PostWysłany: Sob 20:31, 09 Kwi 2011    Temat postu:

Przepraszam i juz sie poprawiam miał być punkt 4 a nie jak napisałem 5.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne Aeroklubu Opolskiego Strona Główna -> Sekcja Paralotniowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)