Teoria PPL(A) - Wiosna 2010

Dołączył: 26 Lip 2009

PostWysłany: Wto 19:13, 09 Mar 2010    Temat postu: Teoria PPL(A) - Wiosna 2010

Serwus

Zbieram zapisy chętnych na przeszkolenie teoretyczne do licencji PPL(A), jest już kilka osób także szacuję że zaczniemy przed wielkanocą. 130 godzin zajęć w trybie weekendowym (ewentualnie można dogadać jakieś dodatkowe wieczorki w tygodniu).

Warunki które trzeba spełnić aby szkolenie teoretyczne rozpocząć :
- ....... w dniu ukończenia trzeba mieć ukończone lat 17

Nie musicie się jeszcze deklarować ostatecznie natomiast chciałbym wysłać zgłoszenie do ULCu z "wykładnią rozszerzającą", czyli co najmniej tych którzy do szkolenia przystąpią.

Po ukończeniu szkolenia wydajemy Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia teoretycznego które uprawnia do podejścia do egzaminów teoretycznych w ULC oraz rozpoczęcia szkolenia praktycznego.

Zgłoszenia na PM, lub mail [link widoczny dla zalogowanych], lub osobiście Wink

Pytania mile widziane

Ostatnio zmieniony przez Alek dnia Wto 19:13, 09 Mar 2010, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne Aeroklubu Opolskiego Strona Główna -> Sekcja Samolotowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)