Jeszcze raz Świadectwo Kwalifikacji

PostWysłany: Nie 20:46, 04 Mar 2007    Temat postu: Jeszcze raz Świadectwo Kwalifikacji

Nawet już nie zachęcam, tylko każę skoczkom którzy spełniają wymagania do ŚK, do zmobilizowania się i zrobienia tego dokumentu.
Dotyczy to w szczególności Wąskiego, Kopary i Srokersa. Nie wiem kto tam jeszcze powinien się udać na egzamin.
Z tym papierkiem schodzicie z mojej odpowiedzialności za was, możecie skakać z szybowca, w teren przygodny (może wreszczie uda się zorganizować jakieś skoki z ANa, a nie jakieś tam pseudopokazy trzech skoczków z Wilgi), nockę i inne oraz legalnie pomóc poskładać sprzęt innym uczniom.
Nie możecie wiecznie być uczniami!
Jeżeli macie czas na skoki to znajdziecie też go trochę żeby się przygotować i pojechać do Warszawy.

PostWysłany: Pon 9:37, 05 Mar 2007    Temat postu:

Jest ustne potwierdzenie że niedługo nie trzeba będzie jeździć na egzaminy do stolycy. Tylko ciekawe za ile te niedługo.
To sądzę że zakres wiadomości też powinien sie zmienić na rozsądniejszy, bo są prowadzone prace w ULC w tym temacie.

Strzałka

Dołączył: 05 Sty 2006

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto 0:12, 06 Mar 2007    Temat postu:

No prosze w pierszym poście już nie zacheca a wrecz nalaga ..... a w drugim ..... pisze jak ULC od dwoch lat obiecuje ze bedzie lepiej...... i karze czekac ....

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Karola

Dołączył: 19 Gru 2005

Skąd: Lubliniec

PostWysłany: Wto 7:25, 06 Mar 2007    Temat postu:

Na prawdę jest szansa na bardziej przystępny egzamin. Babka z Inspektoratu Personelu Lotniczego podczas rozmowy sama od siebie o tym powiedziała. Wink

PostWysłany: Wto 8:09, 06 Mar 2007    Temat postu:

Zdaję sobie sprawę że to kretyństwo, ale jak jest szansa na łatwiejsze załatwienie sprawy to niech tak będzie.
Chyba ze babka w ULC robi płonne nadzieje.

przemek

Dołączył: 06 Sty 2006

Skąd: Bytom

PostWysłany: Wto 17:57, 06 Mar 2007    Temat postu:

Ja bym tam nie liczył na szybką poprawę i to jeszcze tak sami od siebie? Shocked póki co wysyłam podanie o uznanie licencji uspa Smile

PostWysłany: Wto 18:52, 06 Mar 2007    Temat postu:

To jest min. konsekwencja zeszłorocznego spotkania komisji spadochronowej, ULCu i grupy skoczków, którzy zbierali podpisy pod zeszłoroczną petycję. Głośno było jakiś czas o niej.

przemek

Dołączył: 06 Sty 2006

Skąd: Bytom

PostWysłany: Wto 21:56, 06 Mar 2007    Temat postu:

Sam sie pod tym podpisywałem... elektronicznie Wink ale myślałem już że sprawa ucichła, co wiecie konkretnie?

matthew

Dołączył: 02 Lip 2006

Skąd: Prószków city :)

PostWysłany: Pią 0:17, 09 Mar 2007    Temat postu: Re: Jeszcze raz Świadectwo Kwalifikacji

Łukasz napisał:
możecie skakać z szybowca, w teren przygodny

hm, pytanie: teren "przygodny" oznacza możliwość skakania poza strefą? Bo własnie miałem się kiedyś zapytać czy w ogóle jest taka możliwość i czy nie trzeba do tego jakis specjalnych papierzysk?

PostWysłany: Pią 13:28, 09 Mar 2007    Temat postu: Re: Jeszcze raz Świadectwo Kwalifikacji

matthew napisał:

tak, jak będziesz samodzielnym skoczkiem spadochronowym ze ŚK, to można skakać poza lotniskiem w teren przygodny ale dopuszczenie skoczka leży w gestii instruktora.

Sesje egzaminacyjne będę odbywały się najprawdopodobniej w dużych ośrodkach spadochronowych czyli DZ np. w Ostrowie. Tylko muszą sią zorganizować i dograć w ULCu. Ma to być jeszcze przed pełnią sezonu.

Ostatnio zmieniony przez Łukasz dnia Wto 9:39, 20 Mar 2007, w całości zmieniany 1 raz
Rafał.P.

Dołączył: 20 Cze 2006

PostWysłany: Sob 21:24, 10 Mar 2007    Temat postu:

Matthew; nr.1 OC nr.2 NW(dla siebie) nr3.KTW no i to wsio w Książce Skoków potwierdzone przez Lukasza.Ale co strefa to mają swoje zwyczaje tak ze lepiej najpierw zadzwonić i zapytać jakie mają wymagania by dopuscic studenta do skoku. No i oczywiscie aktualne badania Smile Na 100% zabulisz wiecej za wypozyczenie sprzetu i za jego ulozenie po skoku Sad

PostWysłany: Pon 14:39, 12 Mar 2007    Temat postu:

Rafał.P. napisał:

Ale matthew'owi chyba chodziło o co innego