KWT 2010

Dołączył: 11 Lut 2006

PostWysłany: Sob 20:31, 20 Mar 2010    Temat postu: KWT 2010

W dniu 26.03.2010 na lotnisku EPOP odbędą się tegoroczne egzaminy
KWT o godz.17.00, dla osób nie mogących w tym terminie w niedzielę odbędzie się druga tura.Godziny konkretnej nie podaję bo w tym czasie
będzie lekarz orzecznik i zaraz po zwolnieniu świetlicy zaczniemy.
Można ten czas przeznaczyć na prace społecznie użyteczne tak samo dzień 27.03 sobota.Opłata za KWT 20zł przywieście książki lotów.
Po tym termine KWT będzie możliwe za dodatkową opłatą.

Zbyszek

ZK

Dołączył: 11 Lut 2006

PostWysłany: Sob 22:03, 20 Mar 2010    Temat postu:

To najnowszy tekst Janusza który powinien rozwiązać problemy i bolączki z 2009r.Być może KWT będzie prowadził jeden z zatrudnionych instruktorow terminu nie zmieniamy.Nie mogę się doczekać wykładu na temat praktycznych zasad latania.

Witajcie.
Zgodnie z Waszą sugestią zaproponowałem Zbyszkowi Wzorkowi pracę w charakterze instruktora szybowcowego w Aeroklubie Opolskiego. Uczyniłem to również za wiedzą i zgodą Dyrektora.
Zysiu Wzorek wyraził zadowolenie z propozycji i przystąpi do prowadzenia sezonu.
Ja tym razem nie mgę się uchylić od obowiązku udziellenia szczególnej pomocy Wzorkowi, co też będzie dla mnie przyjemnością.
Ostatnio moja działalność prywatna (firma) nie przynosi mi oczekiwanych zysków, ale będę miał środki aby pokryć koszty zatrudnienia instruktorów szybowcowych. Mam tu na myśli Zbyszka Wzorka, Mateusza Jędrala.
Jeśli chodzi o sezon to proszę o wykonanie lub co najmniej dokładne, precyzyjne rozeznanie się o stanie Puchaczów, Bocianów i wyciągarki. Chcę wiedzieć dokładnie co z dwusterów może latać, co należy zrobić aby ewentualnie usprawnić szybowce. Wzorek, ja, Mateusz i Zbysio ZK - jesteśmy przygotowani do sezonu.
Rozmawiałem z Krzyśkiem Kleczyńskim i wyraził chęć włączenia się w działalność w ramach oczywiście możliwości.
Mając na uwadze powyższe mogę uznać, iż rozpocząć sezon możemy nawet już po wykonaniu kilku rzeczy które są niezbędne.
Szanowne Koleżanki i Koledzy bardzo Was proszę o przeanalizowanie dokumentów szybowców, dokonanie niezbędnych czynności przy sprzęcie. Proszę wybaczyć, ale jest Was sporo i możecie się podzielić tymi czynnościami. Jak Wiecie, ja jestem zawsze lub prawie zawsze w klubie i mogę udzielić wszelkiej pomocy każdemu. Zadzwońcie do mnie aby się umówić. Wiem mniej więcej kto jest na jakim etapie, jakie komu będą potrzebne loty. Należy teraz przygotować sprzęt.
Pamiętajcie o KWT.
Acha, Krzysiek Kleczyński poprosił Zbyszka Wzorka o wykład na temat praktycznych zasad latania - będzie to ciekawe. Nie zignorujcie tego wykładu. Termin wykładu stali Krzysiek ze Zbyszkiem Wzorkiem.
KWT będzie przeprowadzał Zbyszek Kunas. Tego też nie olejcie. Jeśli ktoś nie będzie mógł być na KWT to zadzwońcie wcześnie do Zbyszka i ustalcie kolejny termin. Ale to należy zrobić tak aby nie było problemów.
Jasio

Ostatnio zmieniony przez ZK dnia Sob 22:15, 20 Mar 2010, w całości zmieniany 1 raz
Luki

Dołączył: 13 Lut 2009