Przygoda-ku przestrodze.

Rafał.P.

Dołączył: 20 Cze 2006

PostWysłany: Wto 12:45, 10 Mar 2009    Temat postu: Przygoda-ku przestrodze.

Pozdrawiam wszystkich.Bede sie streszczal.Kolejny export-Hiszpania,kolejne nowe znajomosci,nowi ludzie i swoi i Tubylcy,dobrze ze czlek sie jezyka nauczyl(ang) bo tak w swiecie-Kaleka,ani be ani me ani kukuryku Smile .Praca po 10h-norma na poczatku ciezko ale okolica zwiedzana w niedziele i widoki nagradzaja.Cieplo a nawet goraco.Leci tydzien za tygodniem gdy raz nad budowa zobaczylem Glajciarza z tym smiglem na plecach to malo sie nie powylem tak mi bylo teskno,jedynie swiadomosc ze coraz blizej zjazdu i u nas zima dawalo otuchy.Najgorsze to ze dokladny termin zjazdu jest zawsze niewiadoma bywa ze dowiadujemy sie z dnia na dzien wrrr.7-my tydz.pobytu zaczyna sie nerwowka wsrod ludzi-to juz za dlugo,grunt to pracowac i mieszkac z kim innym-inaczej konflikty na 100% o byle co.2 marca po pierwszej przerwie o 10:15 wracamy do pracy,przechodze przez rurocag 24" zsuwamsie na grunt i nagle 1000 watowy halogen w oczy i w tym samym ulamku sekundy bol.Staw skokowy lwej stopy.Pierwsza mysl no to super,druga aby to nic powaznego.Kumlpe sie zbiegaja-taka Solidarnosc-pytaja,troszcza sie.Mysle dam rade zaciskam zeby,pracuje 15min i noga nie miesci sie w bucie-no to klops.Zglaszam prowadzacemu wypadek przy pracy przyjezdza Hiszpan i po kilku tlf decyzja-do szpitala Sad .Jade -obsluga jak na filmach,wozek woza po szitalu jak dziecko-ach te Hiszpanskie pilegniarki Shocked ,zdjeciaRTG i szyna,Wypadek zgloszony wiec przesylamy fax-em opine lekarza do Alianza do polski.Zapewniaja-przeloty do kraju,klasa biznes,wozki,obsluge,k...jak jakis VIP.3 loty;DO Malagi taxi-Malaga-Mardrid lot,Madrid-Wa-wa no i Wa-wa -Wroclaw.Z Wroclawia taxi pod dom.Niby raj ale NAPRAWDE nikomu nie zycze takiej przygody,mam narazie 30 dni wolnego-gips narazie i wiem ze przy Srokersie jestem cienki ale choc liznalem temat,no i co ze skakaniem???.Uwazajcie na siebie,szkoda sezonu.Pozdrowienia dla wszystkich.Bardzo zaluje ze nie moge wesprzec przy pracach na poczatku sezonu.

Ostatnio zmieniony przez Rafał.P. dnia Wto 12:55, 10 Mar 2009, w całości zmieniany 2 razy