Tygodnik Lotniczy

Dołączył: 16 Kwi 2006

PostWysłany: Nie 13:19, 16 Kwi 2006    Temat postu: Tygodnik Lotniczy

Koledzy „latacze”,
miło mi poinformować, że w środę, 26 kwietnia, ukaże się pierwszy numer „Tygodnika Lotniczego”. Będzie to pierwszy w Polsce tygodnik, przeznaczony dla czynnie uprawiających latanie sportowe i amatorskie na paralotniach, motolotniach, samolotach ultralekkich, balonach, szybowcach, skaczących ze spadochronem.
W przeciwieństwie do ukazujących się periodyków, „Tygodnik” skupi się na „życiu lotniczym” – bieżących wydarzeniach, zawodach, problemach latania amatorskiego, a przede wszystkim na ludziach i ich pasji. Zero sążnistych artykułów technicznych i historii!
W pierwszym numerze m.in. „korkociągi” w ubezpieczeniach lotniczych, ministerstwo i ULC o „lekkim” lataniu, rozmowa z prezesem Aeroklubu Polskiego gen. Gromosławem Czempińskim, V Zawody Balonowe w Grudziądzu, Towarzystwo Wzajemnej Awiacji (paralotniowej) z Wołomina, Jacek Wójcicki pierwszy na świecie śpiewa arie z... balonu, absurdy motolotniowe w przewrotnym widzeniu Zbyszka Kędziory, konkursy „Zdjęcie Roku 2006” oraz „Podniebna przygoda”, start stałych rubryk humorystyczno-ciekawostkowych.
„Tygodnik Lotniczy” w poręcznym formacie, w pełni kolorowy, na dobrym papierze, zainteresuje zapewne także wielu miłośników sportów lotniczych, popularyzując je poza „latającym” środowiskiem.
Dostępny będzie we wszystkich salonach prasowych RUCH S.A., Inmedio, Relay, Kolporter S.A., Franpress, EMPiK oraz w prenumeracie RUCH S.A. od III kwartału i Poczty Polskiej od czerwca.
Prywatne ogłoszenia drobne (wreszcie można będzie sprzedać zbędne części zamienne, oprzyrządowanie i inne drobiazgi), zamieszczać będziemy bezpłatnie.
Zapraszam na stronę „Tygodnika Lotniczego”: [link widoczny dla zalogowanych] (od czwartku, 20 kwietnia).
Wydawcą Tygodnika jest Wydawnictwo „Kontakty”, spółka dziennikarska z wyłącznie polskim kapitałem, członek Izby Wydawców Prasy.
Władysław Tocki
redaktor naczelny
(polatuję na paralotni i motolotni)

PostWysłany: Nie 15:55, 16 Kwi 2006    Temat postu:

Jezeli kapitał jest wyłącznie polski, to trzymam bardzo mocno kciuki zeby sie udało...

Mateo

Skąd: Opole,Dublin

PostWysłany: Nie 18:53, 16 Kwi 2006    Temat postu:

Tygodnik tygodnikiem .... tylko za duzo SPAMU !!!!! Wystarczylo na jednym forum ogloszenie zamiescic,a dokladniej w tym lub w Linkach Lotniczych.

Dołączył: 02 Sty 2006

PostWysłany: Nie 21:11, 16 Kwi 2006    Temat postu:

Jasne! Ale chłopaki wchodzę na rynek i się reklamują. To dobry pomysł. Ciekawe jak długo wytrzymają. Czy będą mieli na tyle reklam, by się utrzymać. A poza tym jeśli będzie to ble, ble, to nie wylądują miękko. Ale życzę dobrego startu i latania na fali.

Dołączył: 02 Sty 2006

PostWysłany: Nie 21:13, 16 Kwi 2006    Temat postu:

I jeszcze jedno! Już na początek nie da się wejść na ich [link widoczny dla zalogowanych]

Mateo

Skąd: Opole,Dublin

PostWysłany: Nie 21:49, 16 Kwi 2006    Temat postu:

Jakbys uwaznie przeczytal ... to strona bedzie dzialac od 20 kwietnia Smile

Dołączył: 02 Sty 2006

PostWysłany: Pon 20:21, 17 Kwi 2006    Temat postu:

Ok! Mateo! Fakt. Nie doczytałem. bo reklama mnie znudziła. Szukałem emocji na [link widoczny dla zalogowanych] A skoro nie znalazłezłem, to zareagowałem.
Mam nadzieję, ze dowiem sie wiecej, gdy gazeta ruszy. Nie mylić z "Dziennikiem" Springera...., bo tam stoi kapitał, który stać na błędy i walkę o niszę rynku prasowego i reklamowego.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne Aeroklubu Opolskiego Strona Główna -> Rozmowy o lotnictwie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)