Upadłe anioły

PostWysłany: Czw 14:21, 19 Lip 2007    Temat postu: Upadłe anioły

Mam tu w Warszawie pod nosem swoj bank do ktorego laze czasem zeby cos przelac albo pogadac z paniami o dupie marynie lub ogolnie o zyciu.
Taka malutka filia na Ordynackiej 6 x 9

Dzisiaj tez tam byłem. Na krzesełku przycupnął bezdomny, zarosniety, bosy człowiek.Chyba pijany, chociaz nie wiem.Odebral - jak co miesiąc -cala swoja po swoja rente - 800 zlotych i zasnął.
Nawet sie zacząłem zastanawiać kim ten człowiek mógł byc kiedys bo chyba nie spi na smietniku od zawsze.

Juz wiem.

Jeszcze kilka lat temu przychodzil do tej wlasnie filii w mundurze kapitana LOT-u, elegancki przystojny, usmiechniety. Studia w Rzeszowie, 4y języki.Duże mieszkanie na Ordynackiej (centrum Warszawy - Nowy Swiat)

Potem sie rypło, żona z córeczką odeszła, zaczął pic, stracił robote, znalazł kumpli zza śmietnika (z jego renty korzysta kilku innych bezdomnych).Nie płacił czynszu, wiosną wyleciał z mieszkania.

Nie mogłem uwierzyc że człowiek ktory latał samolotem i wykonywal przeciez elitarny do nie dawna zawód, tak nisko mógł upaść.

A jednak,
nie trzeba wiele trzeba żeby znaleźć sie na dnie.

Wytropilem go potem na pobliskim skwerku, powiedział ze jest głodny.
Jak wróciłem z siatką juz go tam nie było.
Sprobuje jeszcze wieczorem

so long

Post został pochwalony 1 raz
FX

Dołączył: 25 Lis 2007

Skąd: BĄKÓW/KLUCZBORK

PostWysłany: Pią 22:12, 01 Lut 2008    Temat postu:

Szanowny Panie Jacku
Zanim zacząłem pisać ten post,minęło jakieś 4 miesiące, podczas których Pański post nie dawał mi spokoju Crying or Very sad
Nie znam środowiska pilotów,lotników,itp. Z pokorą stwierdzam,że dopiero zaczynam je poznawać Confused
Z własnego doswiadczenia życiowego wiem, że pewne rzeczy gdzieś mają swoją przyczynę.
Zastanawiam się, gdzie byli w tym czasie jego przyjaciele?(jeśli ich miał Confused ), co doprowadziło do tego, że żona go opuściła?
Wiem, że takie rzeczy nie zdarzają sie z dnia na dzień.
Na to trzeba czasu..........dużo czasu
Od wielu miesięcy narastał we mnie swego rodzaju wewnętrzny bunt: dlaczego tak się stało Question
Czy nie można było uniknąć tej straszliwej rodzinnej tragediii Question Question Question Question
Od paru miesięcy ten post ciągnął się za mną jak cienie przeszłości