Impulse 150 for sale

PostWysłany: Sob 22:26, 28 Lip 2012    Temat postu: Impulse 150 for sale

Sprzedam mojego Impulsa 150 (Cobalta znaczy sie)

Skrzydlo z 2001 ale skakane dopiero od 2002.
Ilosc skokow do dzisiaj 535
Na nowych linkach 10.
Czasza zrobiona jest z nie produkowanego juz niestety gelvenoru. Uklada sie ja jak F-111.
Spadochron zakreca nie tracac praktycznie wysokosci,
Ze 140 metrow robi zakret 180 stopni a slusznie dociazony (w moim przypadku do 2:0) wyprodukuje mega swoopa, ktory nie bedzie znacznie odbiegal od crossbejsa. Przy takim obciazeniu skrzydlo laduje rowniez bez problemu z prostej.
Otwarcia niestety prawie nigdy nie na kierunku wiec rozejscia musza byc robione z glowa.

Spadochron z nowymi linkami to praktycznie nowka a jak wiadomo sprzet mam zawsze wylizany.
Kupilem sobie wlasnie cos nowego

Cena 2450 PLN (1600 PLN dalem za wymiane linek)