Kiedy skoki?

kubon

Dołączył: 01 Lip 2006

PostWysłany: Sob 18:53, 16 Cze 2007    Temat postu: Kiedy skoki?

Witam, mógłby ktoś podać orientacyjnie kiedy będą skoki dla uczniów z ubiegłego sezonu?
Parę pytań:
1 - Czy i kiedy(w czasie kursu dla nowych?) będzie Pani z ubezpieczalni, kiedy w ubiegłym sezonie byłem w Hestii dostałem "tysiące" ulotek i zero konkretów.
2 - Pamietam, że w czasie skoków w ubiegłym sezonie ktoś posiadał kamere... Nie pamiętam kto...(Łukasz, Adrian?) , chodziło by o udostępnienie tych zapisów(może jakiś film można skleić).
3 - Czy składki członkowskie muszą być płacone za cały rok z góry, czy istnieje możliwość rozbicia tego na raty? Przynajmniej dla uczniów?
4 - Czy za składanie, wypożyczenie spadochronu bedą pobierane opłaty?
5 - I najważniejsze Smile czy dla skoczków z szkolenia które dokańczał Azja w ubiegłym roku można latać we Wrocławiu? Zapisywaliśmy, zdawaliśmy ich egzamin, o ile dobrze pamietam...
Pozdrawiam Wink

PostWysłany: Sob 19:49, 16 Cze 2007    Temat postu:

Ad.0.
Skoki coraz bliżej, ale konkretnych terminów jescze nie da się podać. Wszystko będzie ogłoszone na forum i na [link widoczny dla zalogowanych]
Ad.1.
Obowiązkowe. ubezp. OC było zawierane w Hestii u pana, który do nas przyjechał. Korzystniej by było gdyby indywidualnie każdy podjechał do ubezpieczyciela. Co, gdzie i jak jest na głównej [link widoczny dla zalogowanych]
Ad.2.
Kamerę mam ja, nagrania z zeszłego roku mam. Będzie możliwość przegrania, tylko nie wiem kiedy- jak przegram na kompa.
Ad.3.
Lepiej by było rocznie, kwestia dogadania z dyrektorem.
Ad.4
Ceny za skoki są wywieszone na www, do 25 skoku cena jest jedna- 50 zł. Za składanie będą liczone godziny społeczne, 0,5 godz. za ułożenie spadochronu. Więcej o układaniu w nowym temacie już za chwilę.
Ad.5.
Można, zadzwonić i dogadać się z Azją, zabrać odpowiednie dokumenty.

Rafał.P.

Dołączył: 20 Cze 2006

PostWysłany: Nie 20:25, 17 Cze 2007    Temat postu:

Łukaszu uważam że warto by było rozwinąć temat dla tych którzy podpisali umowy o dokończenie szkolenia pod patronatem P J.Brzezinskiego.Czy będą wymagane jakieś formalne zmiany w kontynuacji szkolenia w AO odnośnie umowy bo jak wiadomo sprawa o ULC sie opiera ? W pełni popieram odpracowanie godzin za układanie sprzętu.