Kolka biodrowe vs. przekrecony porowiec

PostWysłany: Sob 22:48, 23 Cze 2007    Temat postu: Kolka biodrowe vs. przekrecony porowiec

Prosze Panstwa,

dzisiaj na skokach u Azji zdarzyło mi sie cos nieprawdopodobnego - co zresztą uświadomiło mi ze zawsze sie cos moze czlowiekowi przytrafic. Nawet taka pierdoła.
Otoz ubralem na siebie przekrecona uprzaz (Azja zrobil zdjecie to se zobaczycie) i wogle sie nie kapnąlem az dopiero przy otwarciu.

Tasmy udowe przekrecily sie na kółku biodrowym o 180 stopni (to jest chyba tylko mozliwe w uprzezach z 3 punktowym zawieszeniem - tak jak w Wingsie).

Przy otwarciu cala lewa tasma, lacznie z uchwytem odwrócila sie o 180 st do srodka tak ze nie byloby jak wycignac zapasu, bo uchwyt był pod tasma.
Pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem

Uwazajcie wiec jak sie ubieracie do skoku, albo zamontujcie sobie gumke freeflyajowa do tasm udowych i wtedy juz cos takiego nie bedzie mozliwe.

Tak jak juz mówiłem w poprzednim wejsciu, szyny były złe i tego no podwozie tez było złe

matthew

Dołączył: 02 Lip 2006

Skąd: Prószków city :)

PostWysłany: Nie 22:11, 24 Cze 2007    Temat postu:

czyli rozumiem ze sie nie wypinałeś, były jakieś następstwa w wypełnieniu czasy głownej?
PS. Masz jakiś pociąg do Pani od pociągów Smile

PostWysłany: Pon 13:27, 25 Cze 2007    Temat postu:

nie nic nie bylo poza małym sinikaim na lewym boku,
ale tak jak mowie, znowu sie czegos czlowiek nauczyl