ubezpieczenie NW

Dołączył: 23 Gru 2005

Skąd: Niemodlin

PostWysłany: Pon 19:39, 14 Kwi 2008    Temat postu: ubezpieczenie NW

Dzisiaj zrobilem rozeznanie i tak:
- polisa NW - suma ubezpieczenia 10.000 PLN - III grupa ryzyka podstawowa opcja - HESTIA - skladka roczna - 165,00 PLN - pol roku - 118,00 PLN. Dla porownania PZU te same warunki i suma ubezpieczenia to skladka roczna 255,00 PLN. Sprawe zalatwia sie w 10 min na miejscu a w Hestii mozna to kupic on-line tylko ze dziala dopiero po tygodniu od odebrania i zaplacenia polisy na poczcie. Moze jakies inne propozycje? Sory za polskie znaki ale cos mam nie tak ze zprzetem.

Krzysztof

Dołączył: 23 Maj 2006

PostWysłany: Pon 21:39, 14 Kwi 2008    Temat postu:

Potwierdzam, według mojego rozeznania PZU i Warta są droższe.

sirmariano

Dołączył: 03 Lut 2006

PostWysłany: Wto 8:06, 15 Kwi 2008    Temat postu:

Propozycją dla osób majacych mniej niż 30 lat jest Euro 26. Ostatnio Pani która to sprzedaje mówiła, że można to wykupić do 30 roku życia i nie trzeba już studiować. Trzeba tylko pamiętać, że dla nas jest wersja SPORT obejmująca sporty ekstremalne. W zeszłym roku płaciłem za taka 85zł na cały rok.

Krzysztof

Dołączył: 23 Maj 2006

PostWysłany: Czw 8:57, 24 Kwi 2008    Temat postu: ubezpieczenie NNW PZU SPORT

Dla tych, którzy nie wykupili jeszcze polisy NNW:
Jacek podesłał mi dokumenty, na podstawie których można wykupić polisę PZU SPORT ale nie bezpośrednio w PZU, a przez firmę brokerską MENTOR S.A. co jest znacznie tańsze (po prostu Mentor wynegocjował lepsze warunki dla członków aeroklubów).
Dla przykładu: polisa NNW (ochrona 24h), suma ubezpieczenia 10tys. zł = składka 100 zł / rocznie; przy sumie ubezpieczenia 50tys. zł = 355/rocznie
Kto jest zainteresowany proszę pisać na priv. Dokumenty (warunki i wniosek ubezpieczenia oraz zlecenie) prześlę zainteresowanym na mail.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne Aeroklubu Opolskiego Strona Główna -> Sekcja Szybowcowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)