Dealer Sunriese Manufacturing International inc

PostWysłany: Pon 19:05, 08 Sty 2007    Temat postu: Dealer Sunriese Manufacturing International inc

Zaproponowano mi dealerke pokrowcow Wings (to to na czym skacze Goska, nasi studenci na jednym ze szkolnych szkolnych no i ja)
Pokrowiec ładny funkcjonalny, bardzo wygodny i przedewszystkim tani jak barszcz.
Wersja podstawowa zaczyna sie od 1020 dolcow plus opcje (niestety juz bez rabatu). Do tego koszty przelewu i transport (no chyba ze ktos ma wujka w stanach)
Na dzisiaj 1000 dolcow to nie cale 3000 PLN, wiec jak to kogos interesuje to niech da znac.
Ta cena jest tylko dla nas klubowiczow i przyjaciol z sasiednich lotnisk.
Ankie z marketingu chyba nas polubila i stad to wszystko.

zobaczcie se zreszta sami [link widoczny dla zalogowanych]

skykris

Skąd: ROI

PostWysłany: Pon 21:40, 08 Sty 2007    Temat postu:

a co z Omegami2 za 1000Euro dla zawodowych instruktorow???? nadal dziala to promocja ??

PostWysłany: Śro 10:31, 10 Sty 2007    Temat postu:

Dziala,
Omega kosztuje nawet 800 € jak wyslesz do producenta swoje zdjecie z omegą.
Na razie jednak nic nie slychac na temat tych pokrowcow. Szukalem i pytalem i nic.
Wyglada jednak na to ze swiat spadochronowy obrazil sie na Performance Variable.
Mam tez takie wrazenie ze nikt juz nie kupuje Demonow.
Na stronie maja spadochrony na stocku ciagle o tych samych numerach seryjnych, no chyba ze nie uzupelniaja, ale rozmiru 130 (czyli najwiekszego) to juz od pol roku nie ma.
Omega ma ten minus ze nie nie ma takiej opcji ze mozna wsadzic wiekszy zapas i maly glowny, bo albo zapas bedzie upchany na chama albo glówny sie bedzie telepał.

PostWysłany: Wto 17:02, 23 Sty 2007    Temat postu:

Wyslalem papiury do Sunrise i w zwiazku z tym jestem juz lada dzien Dealerem Wingsa.

to tyle

aha. Inormacje o pokrowcach oprocz ze u mnie to jeszcze na [link widoczny dla zalogowanych] (juz raz podawalem) i na [link widoczny dla zalogowanych]

Nie robie tego dla zadnych zarobkow tylko dla zabawy.
Wingsy dla nas sa wiec po kosztach

a tu tez mamy rabaty: [link widoczny dla zalogowanych] albo [link widoczny dla zalogowanych] (to dzialka Krzyska Kiebaly)